رعدآسا الکتریک به اطلاعات خصوصی کاربران احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند


قوانین رعایت حریم شخصی
همه مطالب موجود در سایت و هر یک از خدمات و محصولات رعدآسا الکتریک، مانند متن، لوگو، آیکون دکمه، تصاویر ، موارد قابل دانلود و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط رعدآسا الکتریک بخشی از اموال رعدآسا الکتریک محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود در انحصار رعدآسا الکتریک است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز ، حق پیگرد قانونی را برای رعدآسا الکتریک محفوظ می‏‌دارد. علاوه بر این، اسکریپت‌ها، و اسامی خدمات قابل ارائه از طریق هر یک از خدمات ایجاد شده توسط رعدآسا الکتریک و علائم تجاری ثبت شده نیز در انحصار رعدآسا الکتریک است و هر گونه استفاده با مقاصد تجاری پیگرد قانونی دارد. کاربران مجاز به استفاده از لیست محصولات، مشخصات فنی، قیمت و هر گونه استفاده از مشتقات وب ‏‌سایت رعدآسا الکتریک و یا هر یک از خدمات و یا مطالب، دانلود یا کپی کردن اطلاعات با مقاصد تجاری یا روش‌‏های مشابه مانند جمع آوری داده‌‏ها و ابزارهای استخراج نیستند و کلیه این حقوق به طور کامل برای رعدآسا الکتریک محفوظ است. در صورت استفاده از هر یک از خدمات رعدآسا الکتریک، کاربران مسئول حفظ محرمانه بودن حساب و رمز عبور خود هستند و تمامی مسئولیت فعالیت‌‏هایی که تحت حساب کاربری و یا رمز ورود انجام می‏‌پذیرد به عهده کاربران است. تنها مرجع رسمی مورد تایید رعدآسا الکتریک برای ارتباط با کاربر، پایگاه رسمی این سایت یعنی radasaelectric.com است. ما تنها از طریق ارسال ایمیل از طرف آدرس‏‌های رسمی و تایید شده در سایت، با شما تماس می‌‏گیریم و البته از طریق شبکه های اجتماعی رعدآسا الکتریک که در صفحه تماس با ما ذکر شده است نیز می توانید از محصولات و خدمات رعدآسا الکتریک مطلع شوید .


اطلاعات کاربران
رعدآسا الکتریک برای خرید، ثبت نظر یا استفاده از برخی امکانات وب سایت اطلاعاتی را از کاربران درخواست می‌کند تا بتواند خدماتی امن و مطمئن را به کاربران ارائه دهد. برای پردازش و ارسال سفارش، اطلاعاتی مانند آدرس، شماره تلفن و ایمیل مورد نیاز است و از آنجا که کلیه فعالیت‌های رعدآسا الکتریک قانونی و مبتنی بر قوانین تجارت الکترونیک جمهوری اسلامی ایران صورت می‌گیرد، از این رو وارد کردن اطلاعاتی مانند نام و شماره تماس و ایمیل برای خریدهای سازمانی و غیر سازمانی لازم است. همچنین آدرس ایمیل و تلفن‌هایی که مشتری در پروفایل خود ثبت می‌کند، تنها آدرس ایمیل و تلفن‌های رسمی و مورد تایید مشتری است و تمام مکاتبات و پاسخ‌های شرکت از طریق آنها صورت می‌گیرد. رعدآسا الکتریک تنها از روش آدرس‏‌های رسمی و تایید شده خود که در صفحه تماس با ما در سایت ذکر شده است، با شما تماس خواهد گرفت.


لغو عضویت در خبرنامه
برای لغو عضویت در خبرنامه رعدآسا الکتریک ، شما به سادگی می توانید با کلیک بر روی “لغو عضویت در خبرنامه” در پایان هر ایمیل، عضویت خود را در خبرنامه لغو کنید.


تغییرات سیاست حفظ حریم خصوصی
رعدآسا الکتریک ممکن است تغییراتی در سیاست حفظ حریم خصوصی اعمال کند که کاربران سایت موظف به بازدید دوره ای از این صفحه هستند تا از این تغییرات آگاه شوند.

شما نمی توانید محصول دیگری را برای مقایسه اضافه کنید